českolipský silniční pohár

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

Českolipský silniční pohár zahájen !

Kolotoč cyklistických závodů, patřících do seriálu Českolipský silniční pohár, se roztočil prvním závodem. Tím byla dlouhá a rovinatá časovka jednotlivců Kol-Ja, kterou připravil tým okolo Radka Beneše v Jabkenicích. A nutno říci, že to byla premiéra jako zvon.
Závod byl kvalitně připraven, trať dobře označena. Na startu se sešla kvalitní konkurence a bylo k vidění mj. spousta krásných časovkových speciálů. Někteří odvážní cyklisté si po dojetí časovky mohli vyzkoušet i krosový závod v běhu na 10 km (Vojta Pelant). Ale vraťme se k závodu. Dominantním způsobem ovládl časovku Karel Prager z týmu Vinohradské šlapky, který zajel famózní čas. Trochu smůly měl jeden ze spolufavoritů Petr Kvapil, který se tak poctivě rozjížděl, že na start přijel s půlminutovou ztrátou. Osvěžením startovního pole byla účast mladíků z KC Kooperativa Jablonec, kteří pod dirigentskou taktovkou trenéra Milana Hollosiho, prokázali nepochybný talent. Na startu se objevila též cyklokrosová reprezentantka Pavla Havlíková. Kompletní přepočetné a obodované výsledky naleznete na těchto stránkách v menu "ZÁVODY". Seriál pokračuje druhým závodem, kterým jev neděli 29.4. časovka Hodkovice - Český Dub.
Nezapomeňte se předem zaregistrovat na stránkách sys.cyklomaters.cz, jinak v den závodu nebudete připuštěni na start !!!

Ahoj na startu v neděli !

Pepa Semerád