českolipský silniční pohár

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

sponzor

Debatní fórum

      
JménoZpráva
Josef SemerádRádi pomůžeme, když je třeba...
Pavel BlažekChtěl bych touto cestu ješte jednou poděkovat Petrovi z MS Auto za půjčení zadního kola v Železném Brodě. Díky moc. Pavel
Jakub MacháčekPepo ještě jednou díky za půjčení toho kola...defekt 1min před startem-to se může stát jen mně..Kuba
Jarkaahoj všem. V letošním roce jsem se poprvé zúčastnila Českolipského poháru a jsem velmi mile překvapena. V mém věku už jsem si netroufla postavit se na start silničních závodů a spíše jsem jezdila závody horských kol, kde jsem se jaksi zamotala do velkého počtu startujících a trasu si objela. Musím ale říci, že vždy byla a bude na prvním místě u mě silnička. Váhala jsem, zda se mám s mou chabou výkoností postavit na start silničního závodu, ale díky p.Semerádovi, který mě pozval abych si s vámi všemi zazávodila, jsem se osmělila a cestu na silniční závody si našla. Dokonce jsem začala jezdit i Extraligu Masters. A věřte, že to není ani tak o výsledku, jako o tom, jak si člověk vychutná tu atmosféru okolo toho závodu, bez ohledu na to, jaký výsledek zajede. Jsem ráda, že díky p.Semerádovi jsem to zkusila a velice ráda, pokud mi to zdraví dovolí, se příští rok opět silničních závodů zúčastním. A poslala bych vzkaz těm, kteří si myslí, že na tuto soutěž nemají: jde hlavně o to, si závod užít, postavit se na tu čáru a dokázat sám sobě, že to není jen o výsledku, ale hlavně o tom, závod dokončit. Přeji vám všem hezké podzimní a zimní chvíle a příští rok nashledanou.
YarinJestli to takhle půjde dál se silničními závody s hromadným startem,tak nám za nějaký čas možná zůstanou jen závody horských kol.A budeme rádi.
Josef SemerádPořadatel, tedy SKP Česká Lípa, pan Vlasák závod Babylon pořádá v SOBOTU 26.9.2015. Na stránkách jsem to v sekci "Závody" již opravil.
YarinNeměl se jet náhodou Babylon původně v neděli 27.9.2015?
Tomas KubatPro pana kolobezkare.Diky za pochvalu.Nahore na Luzi jste mel pripravenou cenu.Skoda ze jste odjel drive nez zacalo vyhlasovani vysledku.
Josef SemerádVýsledky časovky Cvikov - Luž zatím nemám k dispozici. Po přepočtu na body pro Českolipský silniční pohár je ihned uveřejním .
Honza MádlAhoj lidi. Díky za výživnou časovku na "Luž". Budou někde výsledky?
Jan DušekAhoj! Včera 22.8. a dnes 23.8 2015, jsem se zůčastnil vámi zorganizovaných závodů českolipského poháru, coby koloběžkář, děkuji za krásně zorganizované závody z mého pohledu bez jediného problému, skvělá atmosféra amatérské cyklistiky, silnice německého typu, organizace bez chyby. Děkuji Jan Dušek Bezpedálů Plzeň - Hořice
JanDušek
Josef SemerádKdo nemá kolegu do týmu na časovku družstev, ať mi dá vědět a zavolá. Už mám pár jmen, co jsou k dispozici.
Pavel ŽivnýAhoj, kdybych se někomu hodil do týmu na časovku družstev, tak mě prosím kontaktujte na FB, nebo na mobil 724 973 529. Díky.
Josef SemerádAhoj! K Tvému dotazu. Pořadatelem Maratonu je Pepa Vlasák z SKP Česká Lípa. Žáci a děti pojedou tradiční cca 2 km hromadnou trasu z Žízníkova na Svárov. Určitě přijeďte!
mussoliniahoj Pepo chtěl jsem se zeptat českolipský maraton pořádáš jakou trat v kategorii 13-14let?
Josef SemerádAhoj Pavle. Díky za názor. Zkus konkretizovat, co si představuješ pod pojmem "delší distance" - myslíš třeba 150 km? Letos máme v kalendáři 7 hromadných závodů ve vzdálenosti od cca 60 km do cca 90 km, což si myslím odpovídá stupni trénovanosti většiny spektra účastníků poháru. Milovníci extrémních vzdáleností musí vyhledat soutěže jiné ... My nemáme ambice konkurovat maratonským soutěžím. Mou představou je takový hromaďák, kde může přijet celá rodina, dítě nebo žáček si zajede svou krátkou trať, sportovně založená maminka si objede krátkou trasu a táta se poměří se soupeři na hlavní variantě trati, a to vše v pohodě a v rozumném časovém horizontu. Je třeba vzít také v úvahu, že mnohé závody mají tradiční a neměnnou trať (např. skvělý Tour de Zeleňák, který kopíruje Šluknovský výběžek) - tady se těžko dá předpokládat natažení trasy. Nicméně v letošním roce jsme zařadili do kalendáře krásný hromaďák Za pěnivou důvou (Terezín), kde na účastníky čekají na dlouhé trati i dva těžké kopce, ale který dává šanci zajet méně trénovaným i kratší trať po rovině a dětem nabídnout závody na náměstí - přesně v duchu toho, co jsem psal nahoře. Podobným závodem je i červnový Maraton v České Lípě, který opět dává šanci všem věkovým kategoriím. Myslím si, že letos je seriál docela pestrý a poskytuje dostatek disciplín pro prokázání cyklistických dovedností každého účastníka. Ještě jednou děkuji za názor. J. Semerád
PavelAhoj. Já bych rád viděl v kalendáři více závodů s hromadným startem i s delší distancí.
Kvakošahoj pepo, tak to vidíš organizuješ celý pohár a místo toho, aby byli rádi ,že je v poháru 16 závodu tak ti radí rušit závody .Hold na někoho je těch závodu za tu sezonu asi hodně a nestíhají je všechny odjet . Snad tě takový blbý kecy neodradí od toho co všechno pro nás děláš. Čus
Josef SemerádAhoj Army i ostatní, kteří máte podobný názor. Jistě chápete, že se nelze zavděčit úplně všem, jsou mezi námi i ti, kteří mají jízdu proti času jako hlavní zbraň, ale dobrou zprávou (nejen pro Tebe) je, že o vstup do našeho seriálu se velmi vážně zabývají lidé kolem Petra Rýslera z Terezína a je možné, že v příštím ročníku bude náš seriál obohacen o skvělý červencový hromadný závod Za pěnivou důvou! Snad to dobře dopadne. Přeji hezký den.
ArmyPohar je urcite super aly myslim ze kdyby ubylo casovek tak se nikdo zlobit nebude.Ze 16 zavodu je 10 casovek.Myslim ze je to moc.Myslim ze nejsem jediny kdo si kvuli tomuto nebude kupovat kozu kapku atd.A naskok casovkaru ktery si vybuduji na jarni zavodech se uz pak neda po celou sezonu stahnout.Myslim ze by 5 casovek bohate stacilo.Nechal bych v poharu puoze casovky v Ceske Lipe a dve do vrchu.Na Slunecnou a na Luz.To je muj nazor.A ted se muzete do mne tady pustit..
Turista VšetatyPepo díky tomu že jsem dostal v Jabkenicích program seriálu Českolipského poháru jsem občas vyrazil k vám do okolí České Lípy a objel nějaké závody. Je moc fajn co tam děláte pro cyklistiku. Díky
KaprPepo, díky za vše co děláš pro cyklistiku, máš můj obdiv...
Michal HrubýUkradeno v Turnově!!!
Michal HrubýDobrý večer, dnes v noci nebo dopoledních hodinách mi bylo ukradeno silniční kolo značky Trek model Madone 3.1 2012. Kolo je tmavěmodro-bílé barvy s bílou omotávkou i sedlem. Měl jsem na něm nová karbonová 50mm vysoká kola Spinollo v černošedé barvě. Pokud byste takové kolo viděli kdekoli v bazarech nebo dokonce na silnicích, zavolejte prosím policii. V případě nálezu mě prosím kontaktujte na mail dwill20@seznam.cz nebo upozorněte Železnobrodský tým SSC. Děkuji mockrát!
Josef SemerádAhoj, termín Podbezdězského závodu se posouvá na 8.9., tedy hned druhý den po Zeleňáku! Hezké léto přeje Pepa Semerád
TomasAhoj,tu změnu Podbezdězského závodu bych také více než uvítal, a myslím, že ne sám....
Josef KolocAhoj,nešlo by změnit termín Podbezdězkého závodu ze 14.9 na 15.9 neděle?14.9 je mistrák dvojic Masters a myslím,že doat lidí bude v Bělé chybět.Mějte se fajn s pozdravem Pepik.
Lanceahoj Pepčo musím pochválit českolipské kozly byli super
Josef SemerádAhoj Lanci ! Samostatnou kategorii pro MTB kola nemáme, ale klidně můžeš na horáku přijet. Důležitá je chuť zazávodit si a strávit chvíle ve společnosti obdobně naladěných lidí.
LanceAhoj chtěl jsem se zeptat časovka na kozly je tam kategorie horských kol?
Josef SemerádNestojí někomu zbytečně v garáži či ve sklepě nevyužité starší silniční kolo ? Sháníme levný stroj pro žáčka (168 cm) ze soc. slabší rodiny. Děkuji za případné nabídky. Pepa Semerád (tel. v kontaktech)
Leoš Ahoj všem, dovoluji si upřesnit na menší změnu, týkající se připravované časovky na Luž. -26.8.2012- Silničáři rozkopali most na původně uvažované příjezdové cestě od Cvikova, takže se mění příjezd ke startu závodu: Bude se přijíždět shora přes Rousínov, odbočka z hlavní silnice I/9 je na kopci nad Svorem za zatáčkou !!! Jinak vše zůstává v původní platnosti, viz. propozice.
EvaDěkuji, zkusím!
MilanJana Prokopová není Jana ale Hana a je z Dolního Podluží. email najdete na stránkách sstvdf-kontakty-učitelé. A Lída Matějčková je z RBK, kontakt v obchodě KOLA Brabec, snad to bude stačit.
EvaHaló, čte to někdo? Podle nulových ohlasů asi ne, ale zkusím výkřik do tmy. Původně jsem časovku družstev škrtla s tím, že nemám družstvo - můj přítel je mnohem rychlejší než já a stejně nemáme třetího. Ale v posledních dnech mi pohled do předchozích výsledků vnukl myšlenku, že jsou tu holky, které jezdí zhruba jako já, a mohly bychom udělat \"dívčí\" (tedy spíš babský) tým. Jenže na ně nemám kontakt. Takže budou-li to číst níže uvedené dámy nebo někdo, kdo na ně kontakt má, můj mail je verg.prekl@oasanet.cz. Jana Prokopová, Lída Matějčková, Romana Vlasáková (i když ta asi pojede s dětmi \"rodiny\"), z těch o třídu lepších Kateřina Pultarová nebo Markéta Adamíková - rozdíl je pořád ještě menší, než proti chlapům, i pro ně. Uvádím ty, o kterých vím nebo se domnívám, že nejsou moc zdaleka. Jo a Olinka Kykalová - letos jsem ji ještě nikde neviděla? Holky, pište.
Josef SemerádDomnívám se paní Evo, že je třeba vidět věci v širším kontextu. Pořadatel z KC Kooperativa nám sice neudělil výjimku o osvobození od poplatku, ale na druhou stranu dovolil start mladých kadetů a juniorů, což nikdy nebývalo. Dále se Vám registrací do ELM otevírá možnost účastnit se i jiných krásných a časem prověřených závodů. V neposlední řadě ELM se zúčastňují zajímaví lidé, pro které je cyklistika opravdu životní láskou. Nevím jak Vám, ale mě je mezi nimi dobře. Tohle může být inspirující pro každého. Mí svěřenci z klubu si závod i jeho atmosféru pochvalovali. Přeji Vám hodně šťasných tréninkových i závodních kilometrů.
EvaNejde mi o stovku, ale o to, že si připadám jako idiot, když se při své výkonnosti registruji do ELM. Původně bylo řečeno, že \"protože se některé závody letos nekonají, nahradí je jiné\", tak jsem tomu tak rozuměla. Ne že by se mi stýskalo po té příšerné silnici na Vodníkovi!
Josef SemerádPaní Evo, ujišťuji Vás, že nikdo ze závodníků svou účastí trapný není. Bez nás ostatních by pak nebyli ani vítězové, je to tak ? Ta povinná registrace je 100 kč navíc, to je pravda. Na druhou stranu pokud pojímáme soutěž jako krajskou, chceme pokrýt i tuto část kraje a závody jako Hodkovice a Malá Skála, jsou dlouhodobě skvěle organizované a mají už svou bohatou historii. Mimo to např. hromadných závodů zas až tolik není, proto využíváme i zkušenosti pořadatelů např. v Terezíně nebo Rumburku, kde z vlastní zkušenosti vím, že pořadatelé připraví kvalitní a dobrý závod. Velmi si vážím Vaší účasti a těším se na shledání s Vámi na dalším závodě !
EvaJeště bych dodala, že mně spíš vadí povinná registrace do ELM, proto by asi závody ELM v této soutěži být neměly. Ale chápu to jako letošní provizorium.
EvaTo bude tím, že jsou některé závody zařazené i do jiných, \"vyšších\" soutěží (ELM, UAC). Trapní jsme tam my. Aspoň je to zajímavější. A každý si může vybrat, které závody půjde, a tedy taktizovat. Samozřejmě, že budu mít lepší umístění na Kozlech než na Hodkovice-Dub, ale aspoň vidím, jak jezdí ti, co umí.
Josef SemerádSmysl Tvého příspěvku nechápu. Účast Pavly Havlíkové jednak zřejmě zapadá do jejího sezónního plánu a jednak její přítomnost obohacuje a zvyšuje prestiž závodu. Také jsem si nevšiml, že by se nad někým vytahovala, že je reprezentantkou. Buďme k sobě více ohleduplní, vždyť nás všechny spojuje láska ke stejnému sportu. Hezký den.
cendaoneto je trapny,kdyz na startu jsou i ti,co jezdi ceskej pohar.viz pavel havlik

Jméno:
Text:
Kolik je patnást mínus pět (slovy):